By

Koniec roku 2014

Minął kolejny rok działalności Szczecin JUG.

Czas na chwile refleksji i podsumowanie. Mam nadzieję, że każdy(a) z was miał(a) w tym roku okazję skorzystać w jakiś sposób z działalności naszej grupy JUG. Jeśli tak, to uważam, że misja naszej organizacji została wypełniona, a to z kolei napawa mnie radością! :)

binarna_choinkaAle po kolei. Na początku roku wszystko zapowiadało się kolorowo. Nowa strona, ciekawe spotkanie z przyjezdnym prelegentem Maćkiem Białasem. Niestety później zabrało tego czegoś i tak naprawdę kolejne spotkanie odbyło się dopiero w czerwcu. Myślę, że częściowo powodem takiego stanu rzeczy było to, że priorytetem dla mnie stał się DevCrowd 2014, i troszkę zabrakło sił na JUGa.

Konferencja Devcrowd 2014 była wspaniałym sukcesem (mimo kilku niepowodzeń). Tutaj muszę pochwalić dwóch kolegów z JUGa: Jacek Skirzyński oraz Piotrek Lemańczyk. Chłopaki w ramach rozszerzenia projektu JUG fun codding chcieli zrobić grę konkursową na DevCrowd, jednak się nie udało :/ (szkoda – tu też jest troszkę mojej winy).

Jednak dzięki temu, nauczyłem się trudnej sztuki wyboru. Dlatego też, oddaje pałeczkę i nie będę już organizatorem konferencji DevCrowd 2015 i zamierzam się skupić na działalności JUGa.

Kolejne spotkania, począwszy od czerwca, były dość regularne i na wysokim poziomie, co mnie bardzo cieszy :)

Tutaj chciałbym Podziękować przede wszystkim Pawłowi Stawickiemu, który zawsze mi pomaga. Paweł od samego początku JUGa jest zarówno: współzałożycielem, prelegentem, jak i aktywnym uczestnikiem. Dzięki Paweł, jesteś niezastąpiony! Ale nie tylko Pawłowi należą się podziękowania. Dziękuję wszystkim aktywnym grupowiczom! Bez was nie byłoby JUGa!

Nadchodzą święta oraz kolejny rok. Życzę Wam wszystkim abyście spędzili ten czas rodzinnie i wśród przyjaciół. Byście odpoczęli i naładowali się pozytywną energią, tak aby w przyszłym roku działać aktywnie i dzielić się tą energią z kolegami i koleżankami z JUGa :)

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!